metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850
metabo_601729850

METABO TPF 18 LTX 2200 accu-dompel- en regentonpomp (zonder accu en lader) - 601729850

Artikelnummer leverancier: METABO 601729850 | EAN 4061792229532
Adviesprijs € 120,24
 95,88 incl. BTW
€ 79,24 excl. BTW (incl. alle milieubijdrages)
Op bestelling: bezorgd vanaf 13/10/2026
stuk

Efficiënt water verpompen met Metabo

Praktische voordelen
  • Flexibele twee in een werking: Je wisselt zonder gereedschap tussen een dompelpomp voor vlakafzuiging en een handige regentonpomp.
  • Nauwkeurige controle over waterdruk: Met drie vermogensstanden en het regelventiel stem je het debiet exact af op je tuinsproeiers.
  • Veilige en duurzame werking: De automatische droogloopbeveiliging en dubbele afdichting beschermen de motor betrouwbaar tegen beschadiging tijdens gebruik.

In één oogopslag

De juiste keuze voor

Met de Metabo tpf 18 ltx 2200 bewater je moeiteloos je tuin of pomp je snel water weg zonder afhankelijk te zijn van een stopcontact. Deze snoerloze 18V-pomp combineert twee functies in één: gebruik hem in een regenton voor milieuvriendelijke bewatering of verwijder zonder gereedschap de voet om schoon water tot 1–2 mm vlak af te zuigen in ondergelopen kelders. Dankzij de drie vermogensstanden, het regelventiel en een maximaal debiet van 2200 l/u stem je de waterdruk nauwkeurig af op je sproeiers. De automatische droogloopbeveiliging en dubbele afdichting beschermen de motor betrouwbaar. Je sluit je tuinslang direct aan met de meegeleverde 1/2"-slang en multi-adapter.



€ 95,88
incl. BTW

Productinformatie

Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert

  • Accuspanning: 18 V
  • Debiet: 37 l/min
  • Maat aansluiting (uitgang): 1"
  • Type aansluiting (uitgang): Buitendraad
  • Met vlotter: Nee
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Aantal meegeleverde accu's: 0

Leveringsomvang

  • Multi-adapters
  • 1/2"-slang (1,5 m) met snelkoppelingen
  • Regel-/afsluitventiel
  • Kraanaansluiting
  • Slanggeleiding
  • Bevestigingshaak
  • Zonder accu-pack, zonder lader

Productomschrijving

  • Flexibele accu-pomp met 2 functies: altijd en overal inzetbaar als dompel- of regentonpomp
  • Voor een milieubewuste tuinirrigatie met regenwater of het uitpompen van schoon water uit tanks, waterbakken of ondergelopen kelders
  • Snelle ombouw van regentonpomp naar dompelpomp door verwijderen van de pompvoet zonder hulp van gereedschap
  • Vlakafzuigend tot een restwaterpeil van 1-2 mm
  • Externe accubox om accu's te beschermen tegen vocht, eenvoudig aan wand of tank te bevestigen
  • Eenvoudige bediening en controle van de pomp door het overzichtelijke bedieningspaneel van de accubox
  • Timperfunctie met drie looptijden vanaf de start, zeer geschikt voor het beregenen van de tuin
  • Flexibele dosering van de druk en hoeveelheid water dankzij de drie vermogensstanden en het regelventiel
  • Geschikt voor vele soorten reservoirs dankzij de slanke vorm (Ø 142 mm) en lange kabel naar de accubox
  • Metabo Pomp Protection: automatische droogloopbeveiliging met LED-weergave ter bescherming van de pomp en voor hoge gebruikersveiligheid
  • Duurzaam dankzij het dubbele afdichtsysteem en de overbelastingsbeveiliging van de motor
  • Het wasbare filter beschermt de pomp tegen verontreinigingen
  • Robuuste behuizing van slagvaste kunststof met geïntegreerde kabelopwikkeling en draaggreep
  • Veel merken, één accu-systeem: dit product kan met alle 18 Volt accu-packs en laders van de CAS-merken worden gecombineerd: www.cordless-alliance-system.com

Alle eigenschappen

Accuspanning
18 V
Debiet
37 l/min
Maat aansluiting (uitgang)
1"
Type aansluiting (uitgang)
Buitendraad
Met vlotter
Nee
Un-code
Niet van toepassing
Aantal meegeleverde accu's
0
Afmetingen
142 x 142 x 226 mm
Kabellengte accubox
3 m
Max. opvoerhoogte
22 m
Beschermingsklasse ip
IP X8
Max. dompeldiepte
2 m
Max. opvoercapaciteit
2200 l/h
Drukaansluiting
1"-uitwendige schroefdraad
Max. druk
2.2 bar
Beschermingswijze ip accubox
IP X4

Accessoires

Toon meer accessoires (15)

Veelgestelde vragen over dit artikel

Beantwoord door specialisten.
Wordt deze pomp geleverd met een accu en oplader?
Nee, dit artikel is een losse body zonder accu en lader. Je gebruikt hem met elke 18V-accu van het CAS-systeem.
Wat is de maximale pompcapaciteit van dit toestel?
De pomp levert een maximaal debiet van 2200 l/u (37 l/min) en een maximale opvoerhoogte van 22 m.
Kan ik deze pomp zowel in een regenton als op een vlakke vloer gebruiken?
Ja, dankzij de afneembare pompvoet schakel je eenvoudig om tussen regentonpomp en vlakzuiger tot 1–2 mm restwater.
Welke slangaansluiting heeft de Metabo TPF 18 LTX 2200?
De uitgang heeft een 1" buitendraad en wordt geleverd met een multi-adapter en 1/2"-slang met snelkoppelingen.
Beschikt de pomp over een droogloopbeveiliging?
Ja, het apparaat heeft een automatische droogloopbeveiliging met ledweergave om schade aan de motor te voorkomen.
Vragen over dit product?

Onze productspecialisten helpen je graag met vragen over dit assortiment. Bel, mail of chat met ons!

Chat met ons

Onlangs bekeken

⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.